Północny obszar nowego i zaawansowanego technologicznie parku, miasto Pingxiang, prowincja Jiangxi, Chiny

Wszystkie kategorie
Zadzwoń Do Nas

+86 13387997914

Wyślij nam wiadomość

[email chroniony]

ENEN

Aplikacja i usługa

Strona główna > Aplikacja i usługa

Siton ZWY180 Muck Loader i HP3-3015 Shotcrete Sprayer w Georgii

Czas: 2022-03-22 Odsłon: 68


Gruzja położona jest w głębi Eurazji. Jest to miejsce niezbędne dla starożytnego Jedwabnego Szlaku i współczesnego korytarza euroazjatyckiego. Jest także jednym z pierwszych krajów na świecie, które odpowiedziało i aktywnie uczestniczyło we wspólnej budowie „Pasa i Szlaku”. Od momentu wejścia Chin na rynek gruziński sukcesywnie podejmowały szereg projektów związanych z drogami, elektrowniami i infrastrukturą miejską. Aby lepiej i wydajniej obsługiwać rynek, Jiangxi Siton utworzył lokalny oddział w Gruzji i okolicach, zatrudniający lokalnych inżynierów serwisowych i magazyn części zamiennych.


1. Jedwabny Szlak
2


Tunel drogowy Kvesheti-Kobi, zbudowany przez China Railway Tunnel Group Co., Ltd, o łącznej długości 9 kilometrów, charakteryzuje się bardzo rygorystycznymi wymaganiami dotyczącymi wydajności sprzętu, ze względu na stosunkowo duże wody geologiczne w górach.

Dwie ładowarki gąsienicowe do obornika typu ZWY 180 firmy Jiangxi Siton Machinery nadają się do pracy w środowiskach powierzchniowych i płytkich, a nasze ładowarki do obornika mogą bezpiecznie chodzić i pracować na powierzchniach mulistych i wodnych, co zaskoczyło stronę budowlaną. Dwa wielkogabarytowe rozpylacze betonu natryskowego ZTC30 firmy Siton znacznie poprawiają wydajność pracy. Obecnie zakończono jedną trzecią postępu budowy tunelu, a strona budowlana wysoko oceniła nasz sprzęt podziemny. Drugie zamówienie jest w trakcie montażu i wkrótce zostanie dostarczone.


3
4


Wiertnice do podpór skalnych DS5 używane przy autostradzie F0

Autostrada F0 w Gruzji została zbudowana przez 16. Biuro Inżynieryjne Chińskiej Energii Wodnej. To była mroźna zima, która przyniosła duże trudności w budowie i wielkie wyzwanie dla sprzętu. W tak ekstremalnie zimnych warunkach wielofunkcyjna wiertnica Siton DS5 może stabilnie wykonywać operacje zmechanizowane, takie jak otwory na śruby, otwory na kotwy i otwory wykrywające na różnych wysokościach i pod różnymi kątami.


F0-1
F0-4


F0-2
F0-3

Rozpylacz betonu natryskowego HP3-3015 używany w tunelu Rikoti

Tunel Rikoti o długości 1,750 metrów został zakontraktowany przez Chiński Dział Projektów Budowlanych. Rzeczywisty stan złożonej struktury gleby i trudnych warunków pogodowych stanowi trudność i cel całego projektu. Nawet w obliczu tak szczególnej sytuacji roboczej, strona budowlana potrzebuje zarówno płynności, jak i wysokiej wydajności. Po różnych rozważaniach liderzy wybierają maszynę do natryskiwania betonu inżynieryjnego Siton HP3-3015, która jest szeroko stosowana na rynku chińskim. Od momentu wprowadzenia HP3-3015 znacznie poprawiło się środowisko pracy podczas natryskiwania betonu na mokro w tunelach i poprawiło wydajność. Przyjęto metodę wykopu dwuwarstwowego, a rama jest montowana dla jednej kotwy natryskowej w czasie wykopu około 0.8 metra. Wcześniej dział projektowy stosował tradycyjne ręczne natryskiwanie na mokro, niska wydajność pracy była problemem dla klientów, a bezpieczeństwo również budziło obawy. Po ustabilizowaniu się nowej maszyny do natryskiwania na mokro Siton, zmniejszono siłę roboczą, poprawiono współczynnik bezpieczeństwa, a awaryjność całej maszyny jest niska.


Rikoti-1
Rikoti-2


Rikoti-3
Rikoti-4
Rikoti-2.1

Poprzedni: Wiertnica do kotwienia skał Siton DS3 i wiertnica produkcyjna DL2 w Tadżykistanie

Dalej: Jiangxi Siton eksportuje kompletny zestaw sprzętu do wykopów podziemnych do Bangladeszu

Gorące kategorie

Bezpośrednio przez WhatsApp