Północny obszar nowego i zaawansowanego technologicznie parku, miasto Pingxiang, prowincja Jiangxi, Chiny

Wszystkie kategorie
Zadzwoń Do Nas

+86 13387997914

Wyślij nam wiadomość

[email chroniony]

ENEN

Aplikacja i usługa

Strona główna > Aplikacja i usługa

Jiangxi Siton eksportuje kompletny zestaw sprzętu do wykopów podziemnych do Bangladeszu

Czas: 2016-10-17 Odsłon: 69

Po długich rozważaniach, porównaniach, kompleksowej komunikacji technologicznej, serwisie itd. klient z Bangladeszu ostatecznie zdecydował się na zakup 5 zestawów wiertnic kołowych DR1-14, 5 zestawów ładowarki kołowej LW-80 oraz W tym roku 16 zestawów wahadłowców SD-4 firmy Siton.

Niedawno inżynierowie techniczni z działu zagranicznego firmy SITON zapewnili klientom z Bangladeszu wizyty powrotne od drzwi do drzwi. Sekcja tunelu ma wymiary 2.8 m*2.8 m, a szerokość toru 600 mm. Według opinii inżyniera technicznego wywiercenie otworu o głębokości 1 m i średnicy 40 mm zajmuje 2.1 minutę i 43 sekund.

Lokalni operatorzy stwierdzili, że kompletny zestaw sprzętu Siton doskonale zapewnia kompleksową usługę wiercenia, załadunku i transportu. Niezależnie od tego, czy jest to wiertnica, ładowarka do urobku, czy też wózek wahadłowy, jest łatwy w obsłudze, co nie tylko znacznie poprawia wydajność pracy, ale także zmniejsza koszty pracy.

Ze względu na wyjątkowe warunki pracy sprzęt wymaga demontażu i montażu w studni podziemnej. Pan Peng, inżynier obsługi posprzedażnej w Siton Machinery, skrupulatnie przeprowadził instalację i uruchomienie sprzętu. Jego poważne i odpowiedzialne podejście gwarantuje pomyślne zakończenie prac, co zostało docenione przez klientów, a marka Siton również została jednogłośnie doceniona przez klientów.Para: Ładowarka obornika Siton ZWY180 i maszyna do natryskiwania betonu natryskowego HP3-3015 w Gruzji

Dalej: Wiertnica DT1-14 i ładowarka do obornika LWLX-150 w Tadżykistanie

Gorące kategorie

Bezpośrednio przez WhatsApp