Północny obszar nowego i zaawansowanego technologicznie parku, miasto Pingxiang, prowincja Jiangxi, Chiny

Wszystkie kategorie
Zadzwoń Do Nas

+86 13387997914

Wyślij nam wiadomość

[email chroniony]

ENEN

Aplikacja i usługa

Strona główna > Aplikacja i usługa

Wiertnica DT1-14 i ładowarka do obornika LWLX-150 w Tadżykistanie

Czas: 2016-07-13 Odsłon: 59

W 2015 r. placówka zajmująca się projektem wydobycia metali w Tadżykistanie zakupiła od firmy Siton gąsienicową hydrauliczną wiertnicę do skał DT1-14 (Z1) i ładowarkę urobkową LWLX-150.

1.Z4
2. LWLX-150

Przekrój kopalni metalu (kopalnia ołowiu i cynku) ma wymiary 4.5m×4.5m. W tym czasie, ze względu na dużą część kopalni przemysłowej klienta, Siton opracował dla klienta niestandardowe rozwiązanie poprawiające wydajność jazdy wózka i zmniejszające koszty użytkowania. Wysięgnik maszyny do wiercenia skał gąsienicowych został specjalnie przedłużony , co znacznie zwiększa zasięg wiercenia skały.

3.

Według inżyniera serwisu wysłanego przez Siton w Tadżykistanie, pracująca konstrukcja strzelała codziennie 2 rzędami dział, na zmianę na 2 zmiany, wierciła skałę 3-metrową rurą wiertniczą, a głębokość wiercenia wynosi 2.7 m. Wyposażone w otwory o średnicach 42mm i 76mm, 4 szt. otworów centrujących 76mm, 42-43 szt. otworów 42mm (twarda obudowa).

Dzięki zastosowaniu ładowarki do obornika Siton wydajność pracy jest wyższa, po faktycznych pomiarach i opiniach klientów i naszego personelu serwisowego, miesięczny materiał filmowy wynosi aż ponad 150 metrów.

4
5

Ten klient jest stałym klientem Siton i jest całkiem zadowolony z doskonałej wydajności pracy wiertnicy. Jednocześnie klient powiedział również: „Na naszej budowie za prace ziemne maszyny odpowiedzialny jest operator przeszkolony przez Siton Machinery. Z ich biegłych umiejętności obsługi i regularnych prac konserwacyjnych sprzętu wynika, że Siton to firma oferująca zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie. Świetna firma!”

6

Poprzedni:Jiangxi Siton eksportuje kompletny zestaw sprzętu do wykopów podziemnych do Bangladeszu

Następny: Brak

Gorące kategorie

Bezpośrednio przez WhatsApp